№449 Про функціонування ліжок терапевтичного профілю цілодобового перебування хворих на базі приміщення колишньої Миропільської дільничної лікарні

trizyb1

УКРАЇНА

Романівська   районна   рада

Житомирської області 

Р І Ш Е Н Н Я

20 сесія                                                                                          6 скликання
від 16.04.2014449

 

Про функціонування ліжок терапевтичного профілю 

цілодобового перебування хворих на базі приміщення 

колишньої Миропільської дільничної лікарні

 

На виконання рішення Романівської районної ради від 30.01.2014 № 440, з метою задоволення потреб жителів Миропільської, Колодяжненської, Вільшанської, Печанівської, Булдичівської, Гордіївської, Малокозарської територіальних громад на одержання стаціонарної медичної допомоги в межах територіально наближеної до місця проживання доступності, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, охорони здоров’я, соціального захисту населення та в справах пенсіонерів, ветеранів, інвалідів від 01.04.2014, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Забезпечити функціонування з 29 квітня 2014 року 15 ліжок терапевтичного профіля цілодобового перебування хворих в структурі Романівської ЦРЛ на базі приміщення колишньої Миропільської дільничної лікарні, для чого:

а) збільшити ліжковий фонд Романівської ЦРЛ на 15 місць;

б) погодити штатний розпис: лікаря – 0,5 посади; чергова медична сестра – 4,5 посади; чергова санітарка – 4,5 посади;

в) ввести до штатного розпису Романівської ЦРЛ додаткові посади: куховарка – 2,0; сестра-господарка – 0,5; прачка – 0,5.

2. Фінансування витрат, пов’язаних з функціонуванням ліжкомісць терапевтичного профілю, і додаткових посад здійснювати за рахунок коштів районного бюджету, призначених на утримання Романівської ЦРЛ, та залучення субвенцій Миропільської селищної, Колодяжненської, Вільшанської, Печанівської, Булдичівської, Гордіївської, Малокозарської сільських рад.

3. Організаційне та фінансове забезпечення функціонування ліжок терапевтичного профілю покласти на відділ охорони здоров’я   (Базелюк В.О.) та управління фінансів РДА (Горобець Н.А.).

4. Попередити головного лікаря Романівської ЦРЛ (Сич Н.О.) про персональну відповідальність за безумолввне виконання цього рішення.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з гуманітарних питань, охорони здоров’я, соціального захисту населення та в справах пенсіонерів, ветеранів, інвалідів (Ніколайчук В.Л.).

 

 

Голова ради                                                                                  М.П.Григоришин      

Ви тут: Головна АРХІВ СЕСІЇ 6 скликання 20 сесія Рішення №449 Про функціонування ліжок терапевтичного профілю цілодобового перебування хворих на базі приміщення колишньої Миропільської дільничної лікарні