№452 Про затвердження договорів про надання субвенцій між Романівською районною радою та сільськими, селищними радами Романівського району

trizyb1

УКРАЇНА

Романівська районна рада

Житомирської області

РІШЕННЯ

20 сесія                                                                        6 скликання

від 16 квітня 2014р. № 452 

 

Про затвердження договорів про

надання субвенцій між Романівською

районною радою та сільськими, селищними

радами Романівського району

 

         Керуючись статтями 43, 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності, районна рада вирішила:

1.Затвердити договори між Романівською районною радою та Миропільською, Биківською, Романівською селищними радами, Булдичівською, Вільшанською, Гордіївською, Камінською, Малокозарською, Печанівською, Червонохатківською сільськими радами Романівського району Житомирської області про надання субвенцій районному бюджету на загальну суму 291642,0 грн. (згідно з додатком №1).

           2. Романівській районній державній адміністрації провести відповідну роботу з виконання даного рішення.

           3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності..

 

Голова ради                                                М.П.Григоришин                  

 

Ви тут: Головна АРХІВ СЕСІЇ 6 скликання 20 сесія Рішення №452 Про затвердження договорів про надання субвенцій між Романівською районною радою та сільськими, селищними радами Романівського району