№ 476Про хід виконання рішення районної ради від 13.07.2012 р. № 184 «Про стан забезпечення і дотримання в районі вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів»

trizyb1

УКРАЇНА

Романівська районна рада

Житомирської області 

РІШЕННЯ

 

21 сесія                                                                                                    6 скликання

від 19.05.2014 року          № 476

 

Про хід виконання рішення

районної ради від 13.07.2012 р. № 184

«Про стан забезпечення і дотримання

в районі вимог Закону України

«Про благоустрій населених пунктів»


Заслухавши інформацію начальника відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення районної державної адміністрації Фещенка В.Г., сесія районної ради відмічає, що стан забезпечення і дотримання органами місцевого самоврядування району вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів» залишається  недостатнім. 

Керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги ініціативу молодіжних формувань смт. Романова у сфері благоустрою, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку району та інвестиційної діяльності, районна рада ВИРІШИЛА:

1. Інформацію начальника відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення районної державної адміністрації Фещенка В.Г. «Про хід виконання рішення районної ради від 13.07.2012 року № 184 «Про стан забезпечення і дотримання в районі вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів» взяти до відома.

2. Рекомендувати органам місцевого самоврядування:

2.1. Продовжити роботу по ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ.

2.2. Визначити на підвідомчих територіях виконавців з надання послуг з вивезення твердих побутових відходів та забезпечити систематичне їх вивезення від населення та юридичних осіб.

         2.3. Невідкладно вирішити питання про придбання чи виготовлення контейнерів та встановити їх в місцях несанкціонованих сміттєзвалищ (там, де це є доцільним), вулицях, прибудинкових територіях, а також в місцях масового перебування (відпочинку) людей. 

         2.4. Забезпечити встановлення на всіх об’єктах благоустрою населених пунктів в достатній кількості урн для сміття.    

         2.5. Привести сміттєзвалища та під’їзні шляхи до них в належний санітарний стан.

2.6. Залучити до організації заходів із благоустрою ініціативну молодь територіальних громад та підприємців..

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку району та інвестиційної діяльності.

  

Голова ради                                                           М.П.Григоришин                  

 

Ви тут: Головна АРХІВ СЕСІЇ 6 скликання 21 сесія РІШЕННЯ № 476Про хід виконання рішення районної ради від 13.07.2012 р. № 184 «Про стан забезпечення і дотримання в районі вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів»