№ 473 Про затвердження договорів про надання субвенцій між Романівською районною радою та сільськими, селищними радами Романівського району

trizyb1

УКРАЇНА

Романівська районна рада

Житомирської області

РІШЕННЯ

21 сесія                                         6 скликання

від 19 травня 2014р.    № 473 

 

Про затвердження договорів про

надання субвенцій між Романівською

районною радою та сільськими, селищними

радами Романівського району

 

         Керуючись статтями 43, 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності, районна рада вирішила:

1.Затвердити договори між Романівською районною радою та Миропільською селищною радою, Великокозарською, Вільшанською, Гордіївською,Колодяженською,Прутівською,Садківською,Старочуднівськогутянською,Врублівською,Годиською, Нивненською, Соболівською, Хиженецькою, Ясногородською сільськими радами Романівського району Житомирської області про надання субвенцій районному бюджету на загальну суму 190633,0тис.грн. (згідно з додатком №1).

           2. Романівській районній державній адміністрації провести відповідну роботу з виконання даного рішення.

         3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності..

    

Голова ради                                                        М.П.Григоришин                  

Ви тут: Головна АРХІВ СЕСІЇ 6 скликання 21 сесія РІШЕННЯ № 473 Про затвердження договорів про надання субвенцій між Романівською районною радою та сільськими, селищними радами Романівського району