№523 Про затвердження договорів про надання субвенцій між Романівською районною радою та сільськими радами Романівського району

trizyb1

УКРАЇНА

Романівська районна рада

Житомирської області

РІШЕННЯ

 

24 сесія                                                                                               6 скликання

від 16.10.2014р.      № 523 

 

Про затвердження договорів про

надання субвенцій між Романівською

районною радою та сільськими

радами Романівського району

 

           Керуючись статтями 43, 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності, районна рада вирішила:

 

 1.Затвердити договір між Романівською районною радою та Прутівською сільською радою Романівського району Житомирської області про надання субвенції районному бюджету на придбання електронасоса з двигуном для перекачки води Констянтинівській ЗОШ І-ІІІ ст. на загальну суму 9,0 тис. грн. (додається).

 2.Затвердити договір між Романівською районною радою та Булдичівською сільською радою Романівського району Житомирської області про надання субвенції районному бюджету на придбання мультимедійної дошки Булдичівській ЗОШ І-ІІІ ст. на загальну суму 6,0 тис. грн. ( додається).

 3.Романівській районній державній адміністрації провести відповідну роботу з виконання даного рішення.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію    районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

Голова ради                                   М.П.Григоришин                

 

Ви тут: Головна АРХІВ СЕСІЇ 6 скликання 24 сесія РІШЕННЯ №523 Про затвердження договорів про надання субвенцій між Романівською районною радою та сільськими радами Романівського району