№ 566 Про зупинення виконання пунктів 2 та 3 рішення Романівської районної ради № 521 від 16.10.2014 р.

trizyb1

УКРАЇНА

Романівська районна рада

Житомирської області

РІШЕННЯ

25 сесія                                                                                   6 скликання

від 04.12. 2014р. № 566 

 

Про зупинення виконання пунктів 2 та 3

рішення Романівської районної ради

№ 521 від 16.10.2014 р.

 

         Беручи до уваги рекомендації постійної комісії   Житомирської обласної ради з питань агропромислового комплексу , земельних відносин та розвитку села від 12 листопада 2014 р. № 24 , висновки комісії , створеної з ініціативи Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Житомироблагроліс» Житомирської обласної ради ( акт від 26.06.2014 р.), відповідно з якими лісове господарство в ДП «Дзержинський лісгосп АПК» ведеться раціонально, невиснажливо та безперервно, згідно всіх норм та правил ведення лісового господарства», враховуючи те , що про роботу такої комісії не була повідомлена жодна із зазначених в акті сільських рад району, а факти , викладені в акті , не стосуються тих , які було покладено в основу звернення депутатів Романівської районної ради від 19 травня 2014 р., з метою об’єктивності та неупередженості при прийнятті остаточного рішення з даного питання, керуючись ст. 43 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» , районна рада

ВИРІШИЛА:

         1.Звернутися до Міністерства екології та природних ресурсів України та Державного агентства лісових ресурсів України з проханням утворити робочу комісію ( або делегувати представників відомства - спеціалістів в галузі лісового господарства) для обстеження стану ведення лісового господарства на землях запасу   сільських і селищних рад Романівського району , переданих у 2000 р. в постійне користування державного підприємства « Дзержинський лісгосп АПК» - правонаступник ДП «Дзержинський лісгосп АПК»     Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Житомироблагроліс» Житомирської обласної ради  

         2.На період до отримання висновків комісії зупинити виконання пунктів 2 та 3 рішення Романівської районної ради від 16.10.2014 р. № 521.       

         3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови Романівської районної ради Ходюка В.І. та постійну комісію районної ради з питань АПК , земельних відносин, розвитку села, екології та використання природних ресурсів.

 

Голова ради                                                      М.П.Григоришин                 

Ви тут: Головна АРХІВ СЕСІЇ 6 скликання 25 сесія РІШЕННЯ № 566 Про зупинення виконання пунктів 2 та 3 рішення Романівської районної ради № 521 від 16.10.2014 р.