№ 576 Про організацію харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів району у 2015 році

trizyb1

Україна

РОМАНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

26 сесія                                                                                 6 скликання 

від 20.01.2015                                                                       № 576

 

Про   організацію   харчування учнів

загальноосвітніх навчальних закладів

району у 2015 році

        

         Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу освіти райдержадміністрації Криворучко А.Л. про організацію   харчування   учнів загальноосвітніх навчальних закладів району у 2015 році, відповідно до      ст. 32, 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 25 Закону України «Про освіту», ст. 21 Закону України «Про загальну середню освіту», ст. 5 Закону України «Про охорону дитинства» та з метою організованого харчування всіх учнів 1-4 класів та пільгових категорій учнів 5-11 класів, а саме: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у інклюзивних класах загальноосвітніх навчальних закладів району, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Організувати  харчування всіх учнів 1-4 класів та пільгових категорій учнів 5-11 класів, а саме: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у інклюзивних класах загальноосвітніх навчальних закладів району за кошти освітньої субвенції.

2. Управлінню фінансів райдержадміністрації (Горобець Н.А.) забезпечити фінансування витрат на продукти харчування за кошти освітньої субвенції, яка надійшла на оплату поточних видатків загальноосвітніх навчальних закладів району.

         3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань законності, правопорядку, прав людини, регламенту депутатської етики та місцевого самоврядування.

                                                                    

Голова ради                                                                         М.П.Григоришин

Ви тут: Головна АРХІВ СЕСІЇ 6 скликання 26 сесія РІШЕННЯ № 576 Про організацію харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів району у 2015 році