До уваги суб’єктів декларування!

59755995 2255196664540245 6156047573921562624 oУ 2020 році в декларацію необхідно буде вносити унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі

З 1 січня 2020 року суб’єктам декларування при заповненні декларації необхідно буде зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та вказати відповідні номери членів сім’ї. Такі зміни до статті 46 Закону України «Про запобігання корупції» набули чинності 18 жовтня 2019 року (Закон № 140-IX).

Національне агентство наразі готує пропозиції щодо приведення підзаконних нормативно-правових актів у відповідність до нових положень Закону. Зокрема, передбачається, що Форма декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, міститиме окреме поле для зазначення УНЗР суб’єкта декларування (розділ 2.1 «ІНФОРМАЦІЯ ПРО СУБ’ЄКТА ДЕКЛАРУВАННЯ» декларації) та членів його сім’ї (розділ 2.2 «ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЧЛЕНІВ СІМ’Ї СУБ’ЄКТА ДЕКЛАРУВАННЯ» декларації).

У разі відсутності у суб’єкта декларування або членів його сім’ї УНЗР передбачається можливість обрання суб’єктом декларування відповідного значення цього поля.

Детальніше: До уваги суб’єктів декларування!

Управління Державної інспекції енергетичного нагляду України у Житомирській області

Управління Державної інспекції енергетичного нагляду України у Житомирській області є структурним територіальним підрозділом Державної інспекції енергетичного нагляду України (Держенергонагляд), що забезпечує реалізацію повноважень Держенергонагляду на території Житомирської області.

Відповідно до Положення про Державну інспекцію енергетичного нагляду України затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2018 року № 77 Держенергонагляд - є центральним органом виконавчої влади, що здійснює реалізацію державної політики у сфері нагляду (контролю) у галузях електроенергетики та сфері теплопостачання.

Основні завдання Держенергонагляду:

Детальніше: Управління Державної інспекції енергетичного нагляду України у Житомирській області

Перерахунок пенсій з 01 грудня 2019 року

«Перерахунок пенсій з 01 грудня 2019 року»

У зв’язку з підвищенням з 01 грудня прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність з 1564 грн до 1638 грн відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» з 1564 грн до 1638 грн,  головним управлінням Пенсійного фонду України в Житомирській області проведено перерахунок пенсійних виплат 321,3 тис. пенсіонерам області (85% ), на що у грудні місяці буде додатково спрямовано понад 10 млн грн.

       Середній розмір підвищення пенсій становить 31,47 грн (по цивільних пенсіонерах – 27,62 грн, по військових – 127,7 грн).

       Зазначеному перерахунку підлягають мінімальні та максимальні пенсійні виплати, а також надбавки та підвищення до пенсій, розмір яких залежить від прожиткового мінімуму. Зокрема:

Детальніше: Перерахунок пенсій з 01 грудня 2019 року

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Додаток 3
до Порядку передачі документації
для надання висновку з оцінки впливу
на довкілля та фінансування оцінки впливу на довкілля

_____________________________________________

(дата офіційного опублікування в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля (автоматично генерується програмними засобами

ведення Реєстру, не зазначається суб’єктом господарювання)

20197224134

(реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля планованої діяльності)

 

ОГОЛОШЕННЯ
про початок громадського обговорення звіту
з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

1.Планована діяльність

Спеціальне використання лісових ресурсів шляхом проведення суцільних рубок головного користування та суцільних санітарних рубок.

 

Щорічний обсяг лісокористування рубок головного користування

та суцільних санітарних рубок

(чисельник – площа, га; знаменник – запас ліквідної деревини, тис. м3)

Вид рубок

 

Ліси природоохоронного, наукового, історико-культурного призначення

Рекреаційно-оздоровчі ліси

Захисні ліси

хвойне

твердо-листяне

м'яко-листяне

разом

хвойне

твердо-листяне

м'яко-листяне

разом

хвойне

твердо-листяне

м'яко-листяне

інші деревні

породи

разом

Рубки головного користування

-

-

-

-

1,2

0,32

7,4

1,86

6,5

1,50

15,1

3,68

0,6

0,14

1,7

0,36

4,4

0,97

-

6,7

1,47

Суцільні санітарні рубки

-

-

-

-

1,7

0,26

6,3

0,98

-

8,0

1,24

0,2

0,03

0,3

0,05

-

-

0,5

0,08

 

Детальніше: ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Районна рада формує список присяжних Романівського районного суду

jpg 3Оголошення про формування списку присяжних

     Романівська районна рада повідомляє, що відповідно до подання Територіального управління Державної судової адміністрації України в Житомирській області від 11.11.2019 №1965/19, на виконання вимог Закону України «Про судоустрій і статус суддів» Романівська районна рада формує список присяжних  Романівського районного суду Житомирської області у кількості 15 (п’ятнадцять) осіб. 

         Відповідно до ч.3 ст.31 Кримінального процесуального кодексу України кримінальне провадження в суді першої інстанції щодо злочинів, за вчинення яких передбачено довічне позбавлення волі, здійснюється колегіально судом у складі трьох професійних суддів, а за клопотанням обвинуваченого - судом присяжних у складі двох професійних суддів та трьох присяжних. 

         Відповідно до ч.2 ст.34 Цивільного процесуального кодексу України у випадках, встановлених цим Кодексом, цивільні справи у судах першої інстанції розглядаються колегією у складі одного судді і двох присяжних, які при здійсненні правосуддя користуються всіма правами судді. 

 Присяжним може бути громадянин України, який відповідно до ст. 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» досяг тридцятирічного віку, постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду і дав згоду бути присяжним.

     Не підлягають включенню до списку присяжних громадяни:

Детальніше: Районна рада формує список присяжних Романівського районного суду

Про скликання тридцять восьмої сесії Романівської районної ради 7 скликання

trizyb1

УКРАЇНА

Романівська районна рада

Житомирської області

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної ради

    

від 21.11.2019 р.   № 53

 

Про скликання тридцять восьмої сесії

Романівської районної ради 7 скликання

 

Керуючись статтями 43, 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом роботи районної ради, скликати чергову тридцять восьму сесію Романівської районної ради сьомого скликання 20 грудня 2019 року о 10.00 годині з таким порядком денним:

Детальніше: Про скликання тридцять восьмої сесії Романівської районної ради 7 скликання

Корисна інформація

zarplata 7«Заробітна плата «в конверті». Вигода чи небезпека?»

Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області нагадує роботодавцям та найманим працівникам про необхідність легального оформлення трудових відносин.

Якщо роботодавець видає своїм працівникам заробітну плату «в конверті» без оформлення трудового договору, без занесення відповідного запису про місце роботи в трудовій книжці, або заробітна плата нарахована згідно розрахункової відомості менше тієї суми, що знаходиться «в конверті» - ПРАЦІВНИК ВТРАЧАЄ:

Детальніше: Корисна інформація

ОГОЛОШЕННЯ

b1e3ac64251adfc6b1084ce4c16b443dОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України ,,Основи законодавства України про охорону здоров’я”, Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094 Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого рішенням Романівської районної ради Житомирської області від 24 квітня 2019 року № 551, Розпорядження голови Романівської районної ради «Про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Романівська лікарня» Романівської районної ради» від 05.09.2019 №34.

Романівська районна рада оголошує конкурс на посаду

Директора комунального некомерційного підприємства ,,Романівська лікарня” Романівської районної ради (місцезнаходження: вул. Медична, буд. 2, смт. Романів, Романівський район, Житомирська область).

Детальніше: ОГОЛОШЕННЯ

Щодо формування конкурсної комісії

64454a1f482d58ff36d62f6e9d8ed6b5 XLОГОЛОШЕННЯ 

про добір кандидатур для включення до складу комісії з

проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Романівська лікарня» Романівської районної ради 

                Керуючись законами України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, ,,Основи законодавства України про охорону здоров’я”, Порядком проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094, Порядком проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого рішенням Романівської районної ради Житомирської області від 24 квітня 2019 року № 551, Романівська районна рада розпочинає прийом пропозицій щодо кандидатур для включення до складу конкурсної комісії (далі – комісія) з добору на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Романівська лікарня» Романівської районної ради від представників (по три особи від кожної зі сторін):

Детальніше: Щодо формування конкурсної комісії

Дочірні категорії

Ви тут: Головна Новини