№164 Про відчуження майна

trizyb1               

         Україна                      

Романівська районна рада

Житомирської області

РІШЕННЯ

 

10 сесія                                                                                 7 скликання

від 07.10. 2016р.            №164

Про відчуження майна

Відповідно до статей 43,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,враховуючи рішення районної ради 7 скликання від 28.01.2016 р. №60 «Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ району», висновок постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Надати дозвіл на відчуження частини нежитлового приміщення, будівлі аптеки, загальною площею 79,9 кв. м., за адресою Житомирська обл., Романівський район, с. Станіславівка,  вул. Садова,37а.

2.Продаж вказаного в пункті 1 цього рішення об’єкта, здійснити у відповідності з законодавством та ціною, що не є нижчою від незалежної оцінки об’єкту.

3. Затвердити звіти про незалежну експертну оцінку  об’єкта в сумі 8390 грн. (Вісім тисяч триста дев’яносто гривень).

4. Доручити Григоришину Миколі Петровичу представляти інтереси районної ради та підписати в органах нотаріату договір купівлі-продажу частини нежитлового приміщення, будівлі аптеки після проведення конкурсу.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

Голова ради                                                      О.П.Кондратюк

 

 

Ви тут: Головна Сесії 10 СЕСІЯ РІШЕННЯ №164 Про відчуження майна