№213 Про припинення юридичної особи Редакція газети «Романівський вісник» шляхом реорганізації

 

  trizyb1

Україна

Романівська районна рада

Житомирської області 

Р І Ш Е Н Н Я

13 сесія                                                                   7 скликання

 23.12. 2016.     №213 

 

Про припинення юридичної особи

Редакція газети «Романівський вісник»

шляхом реорганізації

 

Керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», Постанови Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 р. № 848 «Про затвердження переліку друкованих засобів масової інформації та редакцій, реформування яких здійснюється на першому етапі», ст.ст. 8, 20 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», Цивільним та Господарським Кодексами України, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності, районна рада

ВИРІШИЛА :

1. Припинити юридичну особу редакція газети «Романівський вісник», ідентифікаційний код 02472393 (юридична адреса: 13002, Житомирська область, Романівський район, смт Романів, вул. 50-річчя Жовтня,2) шляхом реорганізації (перетворення).

2. Утворити комісію з реорганізації редакції газети «Романівський вісник» шляхом перетворення у складі згідно з додатком 1.

Встановити місцезнаходження комісії з реорганізації: 13002, Житомирська область, Романівський район, смт Романів, вул. С.Лялевича,2. 

3. У встановлений строк з дня прийняття рішення повідомити державного реєстратора про реорганізацію юридичної особи шляхом перетворення та в подальшому подати в установленому законодавством порядку необхідні документи для внесення до єдиного державного реєстру відповідних записів.

4. Встановити, що термін заявлення кредиторських вимог становить не менше двох місяців з часу публікації публічного повідомлення про це державним реєстратором.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

                        

Голова районної ради                                                                Кондратюк О.П.

 

Ви тут: Головна Сесії 13 СЕСІЯ РІШЕННЯ №213 Про припинення юридичної особи Редакція газети «Романівський вісник» шляхом реорганізації