№17 Про структуру, чисельність та умови оплати праці виконавчого апарату районної ради

trizyb1

Україна

Романівська районна рада

Житомирської області

РІШЕННЯ

 

 

3 сесія                                                                                               7 скликання

 

від 23 грудня 2015 року         № 17

 

Про структуру, чисельність та умови

оплати праці виконавчого апарату районної ради

 

 

Відповідно до статей 43 та 58 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 10 та 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

 

1.Затвердити структуру виконавчого апарату районної ради та встановити його чисельність в кількості 11 працівників згідно з додатком № 1.

2.Затвердити Положення про виконавчий апарат районної ради згідно з додатком № 2.

3.Встановити посадові оклади працівникам виконавчого апарату районної ради згідно з додатком №3.

4.Встановити розміри надбавок до посадових окладів за ранги посадових осіб місцевого самоврядування працівникам виконавчого апарату районної ради згідно з додатком № 4.

5.Виходячи з умов оплати праці, встановлених для посадових осіб місцевого самоврядування відповідних категорій і посад, встановити працівникам виконавчого апарату районної ради надбавку за вислугу років, залежно від стажу служби в органах місцевого самоврядування в розмірах згідно з додатком № 5.

6.Встановити працівникам виконавчого апарату районної ради надбавку за високі досягнення у праці в розмірі до 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років.

7.Преміювання працівників виконавчого апарату проводити щомісячно відповідно до їх особистого вкладу в загальні результати роботи, а також до державних і професійних свят в межах коштів, передбачених на преміювання у кошторисі районної ради та економії коштів на оплату праці.

Конкретні умови, порядок та розміри преміювання працівників визначаються у Положенні про преміювання.

8.Виплачувати матеріальну допомогу працівникам виконавчого апарату районної ради в розмірі середньомісячної заробітної плати на оздоровлення та для вирішення соціально-побутових питань.

9.Витрати на утримання виконавчого апарату районної ради проводити за рахунок коштів районного бюджету, розмір яких щорічно затверджується районною радою.

10.Вважати такими, що втратили чинність рішення Романівської районної ради від 16.11.2010 № 7 «Про структуру, чисельність та умови оплати праці виконавчого апарату районної ради», від 28.02.2012 №158 «Про внесення змін до структури виконавчого апарату Романівської районної ради 6 скликання»

 

 

Голова ради                                                                   О.П.Кондратюк


Додатки 5 до рішення       

Ви тут: Головна Сесії 3 СЕСІЯ РІШЕННЯ №17 Про структуру, чисельність та умови оплати праці виконавчого апарату районної ради