№362 Про встановлення вартості та організацію харчування учнів освітніх закладів району у 2018 році

 

trizyb1

Україна

РОМАНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

21 сесія                                                              7 скликання 

від 22.12.2017р.     № 362

 

Про встановлення вартості та

організацію харчування учнів

освітніх закладів району у 2018 році

        

         Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу освіти райдержадміністрації Гаврилової О.Л. про встановлення вартості та організацію   харчування   учнів освітніх навчальних закладів району у 2018 році, відповідно до ст. 32, 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.3. ст. 56 Закону України «Про освіту», ст. 21 Закону України «Про загальну середню освіту», ст. 5 Закону України «Про охорону дитинства» та з метою організації безкоштовного харчування учнів 1-4 класів та 5-11 класів пільгових категорій, а саме: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у інклюзивних класах, освітніх закладів району, учнів 1-4 класів, які не відносяться до пільгових категорій, враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради з питань бюджету та комунальної власності та з гуманітарних питань, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

         1. Встановити з 1 січня 2018 року вартість харчування в освітніх закладах району у розмірі до 11.00 гривень на день.

2. Організувати  безкоштовне харчування учнів 1-4 класів пільгових категорій, а саме: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у інклюзивних класах освітніх закладів району за кошти районного бюджету.

3. Організувати  безкоштовне харчування учнів 5-11 класів пільгових категорій, а саме: дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за кошти районного бюджету.

4. Організувати         з 10 січня 2018 року безкоштовне харчування учнів 1-11 класів, батьки яких є учасниками антитерористичної операції або мобілізовані в зону антитерористичної операції, дітей-переселенців, за кошти районного бюджету.

5. Організувати з 10 січня 2018 року безкоштовне харчування учнів 5-11 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», за кошти районного бюджету.

6. Управлінню фінансів райдержадміністрації (Горобець Н.А.) забезпечити фінансування витрат на продукти харчування для учнів даної категорії за кошти районного бюджету в межах кошторисних призначень.

7. Організувати         з 10 січня 2018 року безкоштовне харчування учнів 1-4 класів освітніх закладів району, які не зазначені в пунктах 2,4 за кошти місцевих бюджетів.

8. Сільським, селищним головам забезпечити фінансування витрат на продукти харчування для учнів даної категорії.

9. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань.

                                                        

Голова ради                                    О.П.Кондратюк

 

 

 

Ви тут: Головна Сесії 21 сесія РІШЕННЯ №362 Про встановлення вартості та організацію харчування учнів освітніх закладів району у 2018 році