№414 Про припинення юридичної особи – КУ Романівської районної ради Соболівська ЗОШ І ст. шляхом ліквідації

trizyb1

Україна

Романівська районна рада

Житомирської області

РІШЕННЯ

23 сесія                                                                                                        7 скликання

від 20.04.2018 р.                                      № 414

 

Про припинення юридичної особи –

КУ Романівської районної ради

Соболівська ЗОШ І ст.

шляхом ліквідації

 

Відповідно до п. 20 ч. 1 ст. 43, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 59, 60 Господарського Кодексу України, ст. 104, 105 Цивільного кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців», враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради з питань бюджету та комунальної власності, з гуманітарних питань, районна рада 

ВИРІШИЛА:      

1. Припинити 01 липня 2018 року юридичну особу Комунальну установу Романівської районної ради Соболівська ЗОШ І ступеня (код ЄДРПОУ 22056484), юридична адреса: 13288, Житомирська область, Романівський район, с. Соболівка, вул. Путиліна, буд. 1, шляхом ліквідації.

2. Створити ліквідаційну комісію з припинення юридичної особи Комунальної установи зазначених у пункті 1 цього рішення (додається).

3. Доручити ліквідаційній комісії вжити організаційно-правових заходів, передбачених чинним законодавством, щодо ліквідації Комунальної установи, а саме:

3.1. У встановленому порядку повідомити державного реєстратора про рішення щодо ліквідації  Комунальної установи, зазначених у пункті 1 цього рішення.

3.2. Встановити строк для заяви претензій кредиторами протягом двох місяців з дня опублікування повідомлення про ліквідацію Комунальної установи.

3.3. Здійснити інвентаризацію майна, що належить Комунальній установі, яка ліквідується, та після закінчення строку для пред’явлення вимог кредиторами скласти проміжний ліквідаційний баланс Комунальної установи та подати його на затвердження постійною комісією районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

3.4. Забезпечити передачу документів, які підлягають тривалому зберіганню, до відповідної архівної установи в порядку, визначеному законодавством України.

3.5. Після завершення розрахунків з кредиторами скласти ліквідаційний баланс, який подати на затвердження постійній комісії районної ради.

3.6. У встановленому порядку подати документи, визначені Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців», до державного реєстратора, для внесення запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців про припинення діяльності Комунальної установи, згідно з чинним законодавством.

4. Контроль за виконанням рішення районної ради покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

Голова районної ради                                                                                          О.П. Кондратюк

 

Ви тут: Головна Сесії 23 сесія РІШЕННЯ №414 Про припинення юридичної особи – КУ Романівської районної ради Соболівська ЗОШ І ст. шляхом ліквідації