Про Програму розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов'язаних із ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності Романівського району на 2018 рік

УКРАЇНА
РОМАНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Рішення
 
28 сесія
                                  
                                7 скликання
 
20.11. 2018 .     №____
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про Програму розвитку дорожньої інфраструктури

і фінансування робіт, пов'язаних із ремонтом 

та утриманням автомобільних доріг

загального користування місцевого значення,

вулиць і доріг комунальної власності

Романівського району на 2018 рік

 

З метою забезпечення збереження існуючої мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності, відповідно до ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення обласної ради від 25.10.2018  № 1241 «Про внесення змін у рішення обласної ради від 21.12.2017 № 879, зі змінами», рекомендації постійних комісій районної ради з питань бюджету та              комунальної власності та з питань соціально-економічного розвитку, районна рада:

        

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Програму розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов'язаних із ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності Романівського району на 2018 рік (далі – Програма), що додається.

2. Контроль за виконанням Програми покласти на постійну комісію районної ради з питань з питань соціально-економічного розвитку.

 

 

Голова районної ради                                               О.П.Кондратюк

 

ПРОГРАМА

 

Ви тут: Головна Сесії 28 сесія проекти рішеень Про Програму розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов'язаних із ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності Романівського району на 2018 рік