№566 Про передачу майна та видатків на Миропільську селищну раду на утримання закладів освіти

 

trizyb1            

           Україна                       

Романівська районна рада

Житомирської області

РІШЕННЯ

33 сесія                                                                              7 скликання

28 .05. 2019.                 № 566

Про передачу майна та видатків

на Миропільську селищну раду

на утримання закладів освіти

 

        Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу освіти райдержадміністрації Гаврилової О.Л., відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови ЦВК від 20.04.2019 року №847 «Про додаткові вибори депутатів сільських, селищних рад 30 червня 2019 року», рішення Житомирської обласної ради від 26.09.2016 р. № 364 «Про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Житомирської області», статті 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», статті 89, пункту 39 Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного Кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності, районна рада

ВИРІШИЛА:

       1.Передати безоплатно з 01.07.2019 року із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Романівського району у комунальну власність Миропільської селищної ради майно комунальних установ закладів освіти згідно з додатком .

         2.Передати з районного бюджету на бюджет Миропільської селищної ради видатки на утримання закладів освіти: Печанівської ЗОШ І-ІІІ ст., Паволоцької ЗОШ І ст.

         3.Виключити з переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і селищ Романівського району заклади освіти, зазначені в п.1 рішення.

         4. Відділу освіти Романівської райдержадміністрації передачу майна здійснити згідно з вимогами чинного законодавства та в місячний термін надати районній раді акти передачі - приймання для їх затвердження.

           5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету та комунальної власності.

 

Голова ради                                                                         О.П.Кондратюк

nbsp;

Ви тут: Головна Сесії 33 сесія РІШЕННЯ №566 Про передачу майна та видатків на Миропільську селищну раду на утримання закладів освіти