№604 Про затвердження положень про проведення конкурсу на посаду директора та педагогічних працівників комунальної установи Романівської районної ради «Інклюзивно-ресурсний центр» та типового контракту з директором (2)

                              Україна                      

Романівська районна рада

Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

 

36 сесії                                                                                  7 скликання

від 18.10.2019                                                                       № 604

 

Про затвердження положень про проведення

конкурсу на посаду директора та педагогічних працівників

комунальної установи Романівської районної ради

 «Інклюзивно-ресурсний центр» та типового контракту

з директором

 

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», відповідно до пункту 45 Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 № 545  та наказу Міністерства освіти і науки України від 03.10.2018 № 1051 «Про затвердження примірних положень про проведення конкурсу на посаду директора та педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру», районна рада

ВИРІШИЛА:


1. Затвердити    Положення  про  проведення  конкурсу  на  посаду  директора  комунальної  установи  Романівської  районної  ради  «Інклюзивно-ресурсний центр»  (додаток 1).

2. Затвердити  Положення  про  проведення  конкурсу  на посади  педагогічних працівників  комунальної  установи  Романівської  районної  ради «Інклюзивно-ресурсний  центр»  (додаток 2).

3. Затвердити типовий контракт з директором комунальної  установи  Романівської  районної  ради «Інклюзивно-ресурсний  центр»  (додаток 3).

4. Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора    комунальної  установи  Романівської  районної  ради  «Інклюзивно-ресурсний   центр»   затверджене  розпорядженням  голови  районної  ради   від 16.05.2018  №23  та Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних  посад  фахівців  комунальної у станови  Романівської  районної ради «Інклюзивно - ресурсний  центр»   затверджене  рішенням двадцять шостої сесії районної  ради  сьомого  скликання  від  10.08.2018  №455  вважати  такими, що втратили  чинність.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

Голова  ради                                                                         О.П. Кондратюк

Ви тут: Головна Сесії 36 сесія РІШЕННЯ №604 Про затвердження положень про проведення конкурсу на посаду директора та педагогічних працівників комунальної установи Романівської районної ради «Інклюзивно-ресурсний центр» та типового контракту з директором (2)