№602 Про надання згоди на переведення в житловий фонд приміщення, що перебуває на балансі КНП «ЦПМСД» Романівської районної ради (2)

УКРАЇНА

Романівська районна рада

Житомирської області

РІШЕННЯ

 

36 сесія                                                                                               7 скликання

 

від  18 .10.2019 р.                     №602

 

Про надання згоди на переведення

в житловий фонд приміщення, що

перебуває на балансі КНП «ЦПМСД»

Романівської районної ради

 

Розглянувши клопотання КНП «ЦПМСД» Романівської районної ради, відповідно до статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»,  враховуючи рішення районної ради від 28.01.2016 року № 60 «Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ району» та рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності ,  районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Надати дозвіл на переведення в житловий фонд приміщення, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ району по вул. Суворова, 15А.

2.Головному лікарю КНП «ЦПМСД» Романівської районної ради (Галясу О.М.) та в.о. Романівського селищного голови (Мирончук К.В.) здійснити зазначені у пункті 1 цього рішення заходи згідно чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

 

Голова   ради                                                                       О.П.Кондратюк

Ви тут: Головна Сесії 36 сесія РІШЕННЯ №602 Про надання згоди на переведення в житловий фонд приміщення, що перебуває на балансі КНП «ЦПМСД» Романівської районної ради (2)