№600 Про погодження надання в оренду частину приміщення Товщанської філії КУ Романівської районної ради «Биківський ЗЗСО І-ІІІ ст.» (2)

УКРАЇНА

Романівська районна рада

Житомирської області

РІШЕННЯ

 

36 сесія                                                                                               7 скликання

 

від  18 .10.2019 р.             №600

 

Про погодження надання в оренду

частину приміщення Товщанської філії

КУ Романівської районної ради

«Биківський ЗЗСО І-ІІІ ст.»

 

Розглянувши подані документи, відповідно до статей 43,60 Закону України  «Про місцеве самоврядування  в Україні»,  враховуючи рішення районної ради від 28.01.2016 року № 60 «Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ району» та рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності ,  районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл відділу освіти Романівської районної державної адміністрації  на надання в  оренду частини приміщення Товщанської філії  КУ Романівської районної ради «Опорний навчальний заклад «БиківськаЗЗСО І-ІІІ ступенів», площею 29,7 м. кв., для розміщення центру культури та дозвілля.

2. Договір оренди вказаного нерухомого майна погодити з районною радою.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

Голова  районної ради                                                        О.П.Кондратюк

Ви тут: Головна Сесії 36 сесія РІШЕННЯ №600 Про погодження надання в оренду частину приміщення Товщанської філії КУ Романівської районної ради «Биківський ЗЗСО І-ІІІ ст.» (2)