ОГОЛОШЕННЯ

На виконання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» та наказу сектору культури Романівської районної державної адміністрації від 04.02.2019 року № 9, сектор культури райдержадміністрації оголошує конкурсний відбір на заміщення посади керівника комунальної установи Романівської районної ради – директора районної бібліотеки для дорослих.

       Загальні та кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду:

 

громадянство України, вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менш як 3 роки та здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

       До конкурсної комісії подаються такі документи:

-         заява про участь у конкурсному відборі;

-         належним чином завірені: копія документа що посвідчує особу, витяг з трудової книжки, копія документа про вищу освіту, заповнений особовий листок з обліку кадрів, попередження про спеціальні обмеження, письмова згода на обробку персональних даних, дві фотокартки розміром 6х4см.

Документи приймаються впродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою:вул. Графа Ілінського, 1, смт. Романів, контактний телефон: (04146) 2-19-77.

Про дату і місце засідання конкурсної комісії буде повідомлено додатково.

 

Сільські ради району

Ви тут: Головна сільрада ОГОЛОШЕННЯ