РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

trizyb1

УКРАЇНА 

РОМАНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 

29.10.2020                                                                                  №70-рк

Про припинення діяльності Романівського районного центру соціальних служб

 

                                   Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» від 09.04.1999 року №586 (зі змінами), Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» від 15.05.2003 року №755 (зі змінами), статей 43, 87, 89, 90, 104 – 107 Цивільного кодексу України, статей 32, 43, 492, пункту 1 статті 40 Кодексу законів про працю України, статті 48, пункту 4 частини третьої статті 50 Закону України «Про зайнятість населення» відповідно до постанови Верховної ради України від 17 липня 2020 року № 807-IX «Про утворення та ліквідацію районів», Положення про Романівський районний центр соціальних служб та у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці та можливе скорочення чисельності або штату працівників, з метою дотримання трудових і соціальних гарантій, передбачених для працівників:

         1. Припинити діяльність юридичної особи «РОМАНІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ» (директор Левкович Галина Миколаївна; код ЄДРПОУ 24705366, юридична адреса: 13001, Житомирська область, Романівський район, селище міського типу Романів, вулиця Сергія Лялевича, буд. 2) шляхом його ліквідації.

         2. Утворити комісію з припинення юридичної особи «РОМАНІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ» (далі – ліквідаційна комісія), що буде працювати за адресою: 13001, Житомирська область, Романівський район, селище міського типу Романів, вулиця Сергія Лялевича, буд. 2, у наступному складі:

         Левкович Галина Миколаївна – директор Романівського районного центру соціальних служб, голова ліквідаційної комісії (РНОКПП 2375903089).

         Барчак Олена Миколаївна – бухгалтер Романівського районного центру соціальних служб (РНОКПП 2667303502).

         Ліхова Інна Петрівна – заступник директора-начальник відділу із соціальної роботи Романівського районного центру соціальних служб (РНОКПП 3153910042).

         3. Встановити строк у два місяці з дня оприлюднення рішення про припинення юридичної особи «РОМАНІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ» для пред’явлення вимог кредиторів до юридичної особи, що припиняється.

         4. Ліквідаційній комісії:

         4.1. Оприлюднити рішення про припинення юридичної особи.

         4.2. Протягом трьох днів з дати прийняття даного розпорядження письмово повідомити орган, що здійснює державну реєстрацію, про припинення юридичної особи.

         4.3. Забезпечити додержання вимог чинного законодавства України при вивільненні працівників, зокрема в частині дотримання трудових і соціальних гарантій, передбачених для працівників, що вивільняються.

         4.4. Провести, в установленому чинним законодавством порядку, необхідні юридичні дії та заходи, пов’язані з припиненням юридичних осіб.

         4.5. Подати передавальний акт на затвердження голові районної державної адміністрації.

         5. Директору Романівського районного центру соціальних служб Левкович Г.М.:

         5.1. Забезпечити, у встановленому чинним законодавством порядку, персональне попередження працівників Романівського районного центру соціальних служб щодо зміни істотних умов праці та про їх вивільнення 30.12.2020 року.

         5.2. Підготувати звіт за формою №4-ПН «Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці» і в установлені терміни подати до Романівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості.

         6. Головному спеціалісту з питань персоналу апарату районної державної адміністрації Григоришиній Л.Л. персонально попередити директора Романівського районного центру соціальних служб щодо зміни істотних умов праці та її вивільнення 31.12.2020 року.

         7. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Кадлубовську О.І.

 

Заступник голови адміністрації                                           Василь ХОДЮК

Сільські ради району

Ви тут: Головна сільрада РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ