Сесія районної ради

Изображение 09427 березня відбулося пленарне засідання чотирнадцятої сесії районної ради 6 скликання. Передувало сесії засідання постійних комісій районної ради, на яких детально були опрацьовані всі питання порядку денного сесії.

На початку роботи сесії, згідно постанов районної виборчої комісії, було визнано повноваження депутата районної ради Капінуса Олексія Григоровича, обраного в одномандатному мажоритарному виборчому округу №23, замість вибулого.

Основними питаннями порядку денного сесії були звіт голови районної ради про роботу ради за період з грудня 2011 по лютий 2013 року та звіт голови районної державної адміністрації про виконання програми соціально-економічного розвитку району за 2012 рік та делегованих радою повноважень.

Депутати також заслухали інформацію начальника управління фінансів райдержадміністрації Горобець Н.А. про виконання районного бюджету за 2012 рік та проголосували за внесення змін до поточного районного бюджету.

З метою розв’язання найважливіших проблем розвитку району та окремих галузей економіки, забезпечення ефективного використання фінансових, матеріально-технічних та інших ресурсів, депутатами прийнято ряд районних програм, а саме: Програма розвитку малого та середнього підприємництва в Романівському районі на 2013-2014 роки, Програма розвитку культури і духовності на період до 2016 року, Комплексна програма соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Романівського району на 2012-2017 роки, Програма підтримки «Комунальної установи по експлуатації адміністративної будівлі Романівської районної ради» на 2013-2014 роки.

Обговорено ряд майнових питань , зокрема, внесено зміни до Статутів деяких комунальних установ, погоджено оренду приміщень об’єктів спільної власності, надано пільги по оренді та на оплату вартості послуг по теплопостачанню аптечним закладам комунальної власності району. По даних питаннях депутатами прийнято відповідні рішення.

Пожвавлено в залі пленарного засідання сприйнялась інформація начальника відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації «Про хід виконання рішення районної ради «Про стан забезпечення та дотримання в районі вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів». Актуальність   цього питання визначилась нещодавньою сніговою стихією, що стало неабияким випробуванням для керівників територіальних громад району. Саме за результатами проведеної роботи по очистці доріг від снігу в населених пунктах надано оцінку діяльності органів місцевого самоврядування в надзвичайній ситуації, що склалася в зв’язку з погодними умовами.

В зв’язку з прийняттям законодавчих актів щодо реформування в галузі охорони здоров’я, в районі здійснюються ряд заходів, направлених на вдосконалення структури галузі та покращення медичного обслуговування населення, при цьому враховуються перш за все інтереси жителів територіальних громад. В зв’язку з цим депутатами одноголосно прийнято рішення щодо функціонування на базі Миропільської амбулаторії загальної практики сімейної медицини підрозділу сестринського догляду зі збереженням 20 стаціонарних ліжок.

Одностайними були депутати і при прийнятті інших рішень, що мають значиму вагу в забезпеченні життєдіяльності району.

В роботі сесій прийняла участь і виступила директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомирської обласної облдержадміністрації Янченко З.Б.

Сільські ради району

Ви тут: Головна сільрада Сесія районної ради