До уваги депутатів районної ради шостого скликання - подання Декларацій

WPzA4kjm-cY

Нагадуємо, що на депутатів місцевих рад поширюються вимоги та обмеження, встановлені Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції".

Відповідно до частини 3 статті 8 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» на депутатів місцевих рад поширюються вимоги та обмеження, встановлені Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції» (далі - Закон). Депутати місцевих рад зобов’язані щороку до 1 квітня подавати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, що визначена чинним законодавством.

Згідно Закону суб’єкти декларування, які звільняються або іншим чином припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, подають у день звільнення декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за період, не охоплений раніше поданими деклараціями.

Декларація подається за місцем роботи, крім самозайнятих осіб, безробітних або пенсіонерів, які подають зазначені декларації до апарату районної ради за період з 01 січня 2015 року до моменту припинення повноважень депутата.

Звертаємо увагу, що відповідно до частини 1 статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» повноваження депутата ради закінчуються в день першої сесії ради нового скликання.

Також хочемо зазначити, що суб’єкти декларування, які звільнилися або іншим чином припинили діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язані протягом одного року подавати за своїм останнім місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою і в порядку, визначеними цим Законом (абзац 2 частина 1 стаття 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»).

Враховуючи вищевикладене, депутатам Романівської районної ради шостого скликання необхідно подати декларацію за місцем своєї роботи (служби), крім самозайнятих осіб, безробітних або пенсіонерів, які подають зазначені декларації до апарату районної ради за період з 01 січня 2015 року до моменту припинення своїх повноважень - на день проведення першої сесії Романівської районної ради сьомого скликання, тобто станом на 18 листопада 2015 року (період декларування 01.01.2015 р. – 18.11.2015 р.).

Таку ж декларацію депутатам районної ради шостого скликання необхідно подати і до 01 квітня 2016 року за період 2015 рік.

Сільські ради району

Ви тут: Головна сільрада До уваги депутатів районної ради шостого скликання - подання Декларацій